БIЗНЕС-ЦЕНТР 101 TOWER

ОФІСНИЙ ЦЕНТР ПО ВУЛ. ТОЛСТОГО, 57 У М.КИЄВІ. БІЗНЕС-ЦЕНТР 101 TOWER

Замовник-інвестор – «К.А.Н. Девелопмент »
Генеральний підрядник – ТОВ «К.А.Н. Строй »
Генеральний проектувальник – ТОВ «БІП-ПМ»
Проектувальник – Архітектурне бюро «О.Коваль»
Головний архітектор проекту – Коваль Олександр Володимирович
Ведучий архітектор – Рябоконь Ігор Вільйович
Архітектори – Шутова Олена Юхимівна, Макаревич Марія Вікторівна, Ковальова Катерина Олексіївна, Лисенко Григорій Юрійович
Архітектурна концепція вигляду – Архиматика
Проектування – 2007-2011 рр.
Будівництво – 2009-2011рр.

 

Техніко-економічні показники:

Площа ділянки – 0.5496 га
Загальна площа комплексу – 61849 м.кв.
в тому числі площа офісів – 28000 м.кв.
Кількість машиномісць – 259 шт.

 

Особливості проектного рішення

Проект торгово-офісного центру по вул. Толстого 57- передбачає розміщення ультра сучасного бізнес-центру А класу. Цей офісний центр примітний у всьому: неповторний вигляд, досконала інженерія, зручні планування, сервіс вищого рівня, вбудовані магазини, кафе, ресторани і фітнес-центр, конференц-зали, вигідне містобудівне розташування.
«101 Tower» розташований в центральному діловому районі Києва на вул. Л. Толстого, яка з’єднує основні райони міста з діловим і адміністративним центром. Це надає об’єкту виключно зручну транспортну доступність.

Головний вхід в офісну частину комплексу і в’їзд в паркінг орієнтований на вул. Л.Толстого. Вхід і під’їзд технічного транспорту для побутового обслуговування розташований з вул. Гайдара. Заїзд в наземну частину паркінгу здійснюється з вул. Толстого по круглої рампі з подальшим розподілом автомобілів по поверхах.

Архітекторами і девелоперами проекту враховані сучасні вимоги та світова практика будівництва офісних комплексів. Згідно з концепцією, розробленою архітектурним бюро «О.Коваль», в будівлі комплексу передбачена гнучка планувальна схема, що дозволяє виконати будь-яке перепланування приміщень і розмістити кілька лотів орендарів на поверсі. Будівля обладнана 14 вантажно-пасажирським ліфтами, в т.ч. 10 швидкісними і 1 V.I.P.- ліфтом, час очікування ліфтів не перевищує 30 секунд.

У бізнес-центрі реалізована концепція «інтелектуального будинку». Повна диспетчеризація всіх систем життєзабезпечення та функціонування будівлі здійснюється з єдиного пульта. Комфортний мікроклімат в приміщеннях забезпечує централізована система кондиціонування, безперебійний зв’язок – сучасні оптико-волоконні лінії.

Архітектурна майстерня Арс – лонга вазрабативала вненній вид, візуалізацію фасадів

Проект випонена на субпідряді у архітектурного бюро «О.Коваль»

http://www.akoval.com.ua/

Создание сайта: ESTET DESIGN GROUP

© 2012 - 2020 Архитектурное бюро ARS LONGA. Все права защищены.

TheTop

Insurance Quote