ПРОЕКТ РЕКОНСТРУКЦІЇ ВУЛ ШЕВЧЕНКА М.ІРПІНЬ

ПРОЕКТ РЕКОНСТРУКЦІЇ ВУЛ ШЕВЧЕНКА М.ІРПІНЬ

Середовище міського центру створено навколо людини, її потреб та інтересів. Метою створення архітектурного проекту міського простору є забезпечення оптимальних умов для діяльності людини у просторі та часі. Міське середовище впливає на формування особистості. Воно має надавати можливість для спілкування, прояву кращих здібностей(фізичного, творчого, інтелектуального та духовного розвитку) самореалізації, здорового відпочинку.

Створюючи у міському просторі підґрунтя для здорових активностей ми тим самим даємо людям можливість для підвищення рівня свого життя. Громадські та публічні простори відіграють велику роль у міському житті, зокрема у налагодженні людських відносин, нових знайомств і зв’язків

Для відповідності міського простору покладеній на нього функції ми маємо забезпечити такі умови:

Забезпечення умов доступності: Зовнішня доступність: Зовнішня доступність проявляється в можливості потенційних користувачів, враховуючи їх індивідуальні особливості та обмеження, потрапити на об’єкт за допомогою транспорту, або пішки але у відведений для цього час. Для поселень міського типу характерна низька щільність населення що робить місто не компактним у просторі та часі. ми бачимо вихід у розвитку велосипедної інфраструктури з центрами у громадських зонах, що має на меті збільшення потенціалу зв’язків і додатково створення без бар’єрних маршрутів, які можуть використовувати люди з обмеженою мобільністю.

Естетична відповідність. Створення гармонійного простору, з елементами архітектурної виразності, об’єктами мистецтва.

Функціональність. Насичення середовища необхідними та цікавими

функціями, для приваблення відвідувачів.

Комфорт та безпека. Міське середовище має відповідати вимогам

ергономіки, забезпечити захист від міського шуму, забруднення,

природних явищ. Бути забезпеченим вказівниками шляху, елементами

освітлення.

Создание сайта: ESTET DESIGN GROUP

© 2012 - 2020 Архитектурное бюро ARS LONGA. Все права защищены.

TheTop

Insurance Quote